Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 286

Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. + Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1939], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés.
19109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bíró Katalin (szerk.) Dunakavics (Frankl Aliona fotóival) Tiara Rt., 2010 82p. . Kiadói kartonált papírkötésben
19110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vielgeliebtes Österreich Anläßlich des 1000 Jahr Jubiläums N.N. S' Print, 1993 Ausztriát bemutató dekoratív album Gazdag képanyaggal. 350p. Kiadói kartonált papírkötésben
19111.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rosaalba Graglia: Írország. A világ legszebb helyei. Ford.: Lázár Júlia. Bp., én., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.   Kovács Gáborján: Az Ír-sziget. Cartographia Útikönyvek. Bp., 2004., Cartographia. Kiadói papírkötés.;   Írország. Ford.: Kornya István. Marco Polo. Bp., 2004., Corvina. Kiadói papírkötés.;
19112.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lazistan, Eugen: Bratislava. 1965, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsámboki László (szerk.): 50 éve Miskolcon. Fejezetek a Miskolci Egyetem történetéből. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
19114.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei Rezső, Dr. Domokos Györgyné, Szilágyi Péter: Magyarország az űrből. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
19115.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sódor Alajos és Zádor Mihály: Budapest műemlékei. Bp., 1955., Társadalom- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 28 p.+XVI t. + 2 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval.
19116.

Rufpreis:
1 200 HUF

Franz Martin: Die Salzburger Residenz. Österreichische Künstbücher 20. Augsburg, 1928., Benno Filser, 24+4 p.+8 t. Kiadói papírkötés.
19117.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyakas Miklós: A hajdúkerület társadalmi küzdelmei a XVIII. század végétől és a polgári átalakulásunk kérdése. Különlenyomat. Hajdúböszörmény, 1973, Hajdúsági Múzeum, 77-96 p. Kiadói papírkötés.
19118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. A térkép melléklete. Bp.,1941.,M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés.
19119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, kissé kopott egészvászon kötés.
19120.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF