Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. + Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1939], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés.
Vielgeliebtes Österreich Anläßlich des 1000 Jahr Jubiläums N.N. S' Print, 1993 Ausztriát bemutató dekoratív album Gazdag képanyaggal. 350p. Kiadói kartonált papírkötésben
Zsámboki László (szerk.): 50 éve Miskolcon. Fejezetek a Miskolci Egyetem történetéből. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei Rezső, Dr. Domokos Györgyné, Szilágyi Péter: Magyarország az űrből. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
Nyakas Miklós: A hajdúkerület társadalmi küzdelmei a XVIII. század végétől és a polgári átalakulásunk kérdése. Különlenyomat. Hajdúböszörmény, 1973, Hajdúsági Múzeum, 77-96 p. Kiadói papírkötés.
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, kissé kopott egészvászon kötés.