19228.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Niedzialkowska, Zofia: Ostroleka. Warsawa, 1979. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.