19223.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Amundsen-Ellsworth: Az északi sark meghódítása. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.