Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Orientteppiche... Das Lexikon. Szerk.: Kurt Zipper. Klinkhardt & Biermann: Braunschweig, 1970. Kiadói vászonkötésben, papírborítással. Jó állapotú, a borítás sérült.
20128.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ardai Ildikó: Szőnyegek. DEDIKÁLT! Vác, 1999. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kleinasiatische Stickereien. Szerk.: Dr. Bernhard Dietrich. Buchhandlung für Kunsthandwerk: Plauen, 1911. Kiadói vászonkötésben, gerincén bőrkötés. Jó állapotban, kissé kopott.
20130.

Rufpreis:
3 000 HUF

A kínai képzőművészeti kiállítás katalógusa. Budapest, Nemzeti Szalon, 1990. Magyar Országos Képzőművészeti Tanács Kiadása. Kiadói papírkötés, ceruzás megjegyzésekkel, foltos borító.
20131.

Rufpreis:
3 000 HUF

A perzsaszőnyeg házi készítése. Szerk.: Dóczi Pál. Manus Rt.: Budapest, 1930. Kiadói papírkötésben. Kissé szakadt állapotban, gerincén sérült.
20132.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi kisázsiai szőnyegek kiállítása (Leíró lajstrom). Szerk.: Dr. Layer Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1935. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé szakadt.
20133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gebrauchsgraphik. International advertising art. 7. évf 1940, Heft 12. (Dezember).63p + számtalan egészoldalas reklám és művészi grafika Címlap foltos.
20134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hunter Davies (Szerk.) John Lennon levelei és feljegyzései Partvonal Könyvkiadó, 2018. Bontatlan.
20135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Malevics, Kazimir: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
20136.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szunyoghy András: Ceruzarajz. Minden, amit a ceruzarajzról tudni kell. Bp., 2019, MMA. 126 p. Kiadói papírkötés, borítón egészen apró kopásnyomokkal.
20137.

Rufpreis:
1 000 HUF

N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor: Mattioni Eszter kiállítása. Budapest 1977, április-június, Magyar Nemzeti Galéria. Mattioni Eszter (1902-1993) által ALÁÍRT példány! Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
20138.

Rufpreis:
2 800 HUF

Groteszkek, kimérák, vízköpők. Séta a Vajdahunyadvár épületszobrászati elemei között. Szerk.: Radics Boglárka. Budapest, 2014. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 120p. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotú.
20139.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF