Győrffy Sándor festőművész és grafikus 3 db életművét bemutató kötete: Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
Művészeti katalógus és könyv, össz. 3 db: Gyűjtőszenvedély. Válogatás Csorba Zoltán gyűjteményéből. Artézi Galéria. H.n., é.n., k.n. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aknay János, Balogh László, Burai István, Deim Pál, efZámbó István, , Konok Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Ágoston Béla: Bory Jenő és a székesfehérvári Bory-Vár. 40 p. H.n., (1978), k.n. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon tollas dátum bejegyzéssel. + Ars sacra. Angyal Júlia alkotásai. H.n., é.n., k.n. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán paró kopásnyomokkal.
Barcsay, Jenő: Anatomie für Künstler. Wiesbaden,1980, Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és papír védőborítóban.
Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, egy lap szélén apró sérüléssel és hátoldalán szöveget nem érintő firkával, máskülönben jó állapotban.
Kreisel, Heinrich: Die Kunst des deutschen Möbels. Zweiter Band. Spätbarock und Rokoko. München, 1970, C.H. Beck. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.