Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Győrffy Sándor festőművész és grafikus 3 db életművét bemutató kötete: Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
20102.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Művészeti katalógus és könyv, össz. 3 db: Gyűjtőszenvedély. Válogatás Csorba Zoltán gyűjteményéből. Artézi Galéria. H.n., é.n., k.n. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aknay János, Balogh László, Burai István, Deim Pál, efZámbó István, , Konok Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Ágoston Béla: Bory Jenő és a székesfehérvári Bory-Vár. 40 p. H.n., (1978), k.n. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon tollas dátum bejegyzéssel. + Ars sacra. Angyal Júlia alkotásai. H.n., é.n., k.n. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán paró kopásnyomokkal.
20103.

Rufpreis:
1 800 HUF

Barcsay, Jenő: Anatomie für Künstler. Wiesbaden,1980, Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és papír védőborítóban.
20104.

Rufpreis:
5 000 HUF

Manolis Andronicos - Manolis Chatzidakis - Vassos Karageorghis: Die Museen Griechenlands. Athen, 1976, Ekdotike Athenon S. A. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói tokban.
20105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kocsis Antalné, Kunszabó Júlia: Székely varrottas minták. Bp., 1974, Minerva, 36 t. (Komplett). Kiadói sérültpapírmappában, a lapok jó állapotban.
20106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Felhősné Csiszár Sarolta: Beregi keresztszemes minták. Bp., 1980, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kiadói karton mappában.
20107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kiadói karton mappán néhány apró folttal.
20108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makovecz Imre: Napló. Naplómásolatok, népművészeti minták, jel-és szerkezetelemzései, meditációs eszközök épület- és tárgyfotók. Makovecz Imre (1935-2011) Kossuth- és Ybl Miklós-díjas építész által DEDIKÁLT! Dombóvár, 1978, Dombóvár Városi Művelődési Központ, 40 p. Kiadói kartonált papírkötés. borítón foltokkal
20109.

Rufpreis:
3 000 HUF

Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, egy lap szélén apró sérüléssel és hátoldalán szöveget nem érintő firkával, máskülönben jó állapotban.
20110.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Művészet Kiskönyvtára 13 kötete: Székely, Koszta, Matisse, Ék Sándor, Czóbel, Chardin, Luchian, Holló László, Vaszary, Rudnay, Fényes, Toulouse-Lautrec. Bp., 1959-1965.,Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítóval, egy köteten szakadással.
20111.

Rufpreis:
2 400 HUF

Shakespeare-Gallerie. Berlin, é.n. (cca 1880-1900), G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 14 (fotogravűrök) t. (Hiányos). Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, sérült, viseltes állapotban.
20112.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kreisel, Heinrich: Die Kunst des deutschen Möbels. Zweiter Band. Spätbarock und Rokoko. München, 1970, C.H. Beck. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
20113.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF