Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Kotsis Endre: Gazdasági épületek. Tervgyűjtemény a magyar mezőgazdasági építészet köréből. Bp., 1929,"Pátria", 78+2 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
20015.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dankó József: A franczia könyvdísz a renaissance korban. Székfoglaló értekezés. Bp.,1886.,MTA,(Athenaeum-ny.),XII+194 p. Az oldalszámozáson belül fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, néhány felvágatlan lappal.
20016.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház ismertetése. Szombathely, 1942, Martineum Rt., 41+3 p. Kiadói egészvászon-kötés. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
20017.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20018.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Fitz Artur: Salamon Ferencz mint műbíráló. Bp., 1912, Németh József, 35+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt borítóval, de belül jó állapotban.
20019.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Bruno Molajoli: Mostra del Pordenone e della pittura friulana del Rinascimento. Catalogo e cura di Bruno Molajoli. Udine, 1939, "La Panarie", 133+1 p. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20020.

Rufpreis:
800 HUF

20021.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20022.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Bildnisse aus drei Jahrhunderten aller deutscher und niderländischer Malerei. Die Blauen Bücher. Königstein in Taunus - Leipzig,én. Karl Robert. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
20023.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20024.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20025.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20026.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF