Világkép. Fotó Világkiállítás. / The World in Photos. Internatonal Photo Expo. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1989, Officina Nova - IPV. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. . Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, minimális kopással
Ördögöcskék és egyéb firmák. Válogatás Schéner Mihály Kossuth-díjas festőművész grafikáiból. PMMI Szentendrei Képtár 2006. június 14-július 30. H.n., 2006. Color Team (Körmendi Galéria). 16p. Kiállítási katalógus. Schéner Mihály műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.