Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Hornyánszky Gyula: Classica-Philologia mint történetírás. Történetbölcseleti értekezés. Bp., 1895. Hornyánszky Viktor. 99 + (2) P. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált
20343.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Világkép. Fotó Világkiállítás. / The World in Photos. Internatonal Photo Expo. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1989, Officina Nova - IPV. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20344.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. . Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, minimális kopással
20345.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ördögöcskék és egyéb firmák. Válogatás Schéner Mihály Kossuth-díjas festőművész grafikáiból. PMMI Szentendrei Képtár 2006. június 14-július 30. H.n., 2006. Color Team (Körmendi Galéria). 16p. Kiállítási katalógus. Schéner Mihály műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20346.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gellér Katalin: Zichy Mihály. 1827-1906. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
20347.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nemes László festőművész. 2009. Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20348.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sergio Coradeschi: Az ezüst. Ford.: Sándor Lavínia. Műkincshatározó. Bp., 1994, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20349.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF