Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

19845.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eric Knowles: Art deco antiques checklist. London, 1994, Miller's, műbőr kötés papír védőborítóval, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19846.

Rufpreis:
5 000 HUF

19847.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hardy, William: Art Noveau. Szecesszió, Jugendstil. Bp., GABO. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19848.

Rufpreis:
2 800 HUF

1936 Tér és forma IX. évf.,1936. május, 5-6. sz. Szerkeszti: Dr. [Borbíró] Bierbauer Virgil. Bp., Tér és Forma,(Pápai Ernő-ny.), 2+24-30+119-180+2+31-52 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal, közte a Kozma Lajos által tervezett Átrium-házzal! Kiadói haránt-alakú spirálkötés, foltos, egy kijáró lappal.
19849.

Rufpreis:
5 000 HUF

19850.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.: Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.; Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.; Berlin, 1902-1905, Ernst Wasmuth, 10+183 p.; 2+XIII+78 p.; Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, az egyik gerincen sérüléssel.
19851.

Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.:
Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.;
Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.;
Berlin, 1902-1905, Ernst Wasmuth, 10+183 p.; 2+XIII+78 p.; Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, az egyik gerincen sérüléssel.

Rufpreis:
4 000 HUF

19852.

Rufpreis:
1 600 HUF

19853.

Rufpreis:
1 600 HUF

Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A szerző, Feledy Balázs (1947?) művészeti író és a művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT! Hn., 2006, Körmendi Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
19854.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19855.

Rufpreis:
5 000 HUF

19856.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF