Gustave Geffroy: Les Gobelins. Les Musées d'Europe. Paris,én., Editions Nilsson. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.