Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Restany, Pierre: Hundertwasser. A művészet hatalma. A festő-király és az öt bőr. Köln, 2004, Taschen / Vince Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrált.
19857.

Rufpreis:
4 000 HUF

Urbányi János: A reklám kézikönyve. Kereskedelmi Szakoktatás Könyvtára 5. Bp., (1930), Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete (Biró Miklós-ny.),184+(8) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
19858.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dönczy Lukács Ödön: Orosházi fejek. Rajzolta és linóleumba metszette: Dönczy Lukács Ödön. Karikatúra album. Orosháza, 1936, Demartsik Ferenc, 1 sztl. lev. + 80 t. Haránt-alakú zsinórfűzött egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy foltos táblával.
19859.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós Kossuth-díjas szobrászművész kiállítása. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) szobrász, éremművész, grafikus által DEDIKÁLT példány! Tihany, 1965, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság,(Bp.,Kossuth-ny.), 36 sztl. lev. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
19860.

Rufpreis:
3 000 HUF

1976 Interszimpozion Siklós,szobrász alkotótelep, Szársomlyó,Keleti Kőbánya. Szerk.: Csenkey Éva. Siklósi Szimpozion kiadványok 1. Pécs, 1976, Pécsi Szikra Nyomda, 16 t. + 2 sztl. lev. Benne neves művészekkel, közte Keserü Ilona. Kiadói foltos, firkált papírmappában, 42x30 cm.
19861.

Rufpreis:
3 000 HUF

A karikatúra fegyverével. [Bp., 1952.], Képzőművészeti Alap. 1 sztl. lev. 27 t. Korcsmáros Pál, Hegedüs István, Schwott Lajos, Zórád Ernő, Kallus László, Szegő Gizi, Toncz Tibor, Endrődi István, Várnai György, Szürszabó József, Réber László, Kaján Tibor és mások rajzaival. Kiadói papírmappa, a borítón szakadással, 34x24 cm
19862.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mihaela Marin: A Journey into World of Gábor Tompa./O Calatorie in Lumea Lui Gábor Tompa. Album by/de Mihaela Marin. A művész, Tompa Gábor (1957-) nemzetközileg elismert erdélyi magyar színházi és film-rendező, színházigazgató, egyetemi tanár, költő, esszéíró által DEDIKÁLT példány! Bucuresti, 2017, Paideia. Angol és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19863.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gráfik Imre: Céhemlékek. A Néprajzi Múzeum tárgykatalógusai 12. Bp., 2008, Néprajzi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19865.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vályi Rózsi: A táncművészet története. Bp., 1969, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.  Megjelent 3500 példányban.
19866.

Vályi Rózsi: A táncművészet története. Bp., 1969, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.

Megjelent 3500 példányban.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Pethő Bertalan (1935-2020)]: Vay Tamás: A posztmodern Amerikában. Tematikus napló. Bp., 1991, Platon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19867.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Honnef, Klaus: Andy Warhol 1928-1987. Kunst als Kommerz. Köln, 1989, Benedikt Taschen Verlag. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19868.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19869.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF