Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
19942.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Kämpfer: Beakers, Tankards, and Goblets. Leipzig, 1978., Edition Leipzig. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19943.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Die Uhren von IWC 2008. Bewährtes aus Schaffhausen. IWC International Watch Co. Schaffhausen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben. + 2008 Preisliste CHF Schweiz. April 2008.
19944.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balló László: Melchior Hefele bútorművészete Szombathelyen. Melchior Hefele születésének 300. évfordulójára. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19945.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Magyar Honvédség negyedszázada. A rendszerváltástól napjainkig. Szerk.: Földesi Ferenc, Kiss Zoltán, Isaszegi János. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
19946.

Rufpreis:
2 400 HUF

Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Életmű-katalógus). Az egyik rendező Vörösváry Ákos, az "egyik kiadó követe által" Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány! Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 480 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Altorjai Sándor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19947.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. Nagy ANikó-Rédey Judit: Az utca képeskönyve. Kereskedelmi plakátok és korabeli kritikájuk (1885-1945.) The picture book of the street. Commercial posters and their contemporary reviews. (1885-1945.) Kiállítási katalógus. Bp., 2006., Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírköté
19948.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19949.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói papír mappa, a gerincen apró sérüléssel, a mappán kis folttal.
19950.

Rufpreis:
3 000 HUF

Török Gyöngyi: Gótikus szárnyasoltárok a középkori Magyarországon. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Bp., 2005, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19951.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Réti Zoltán: Akvarellek Komjáthy Jenő költeményeihez. DEDIKÁLT! Salgótarján, 1993, Polar Studio. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19952.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Suite Vollard: Picasso. Madrid 1996. Kiadói papírkötésben
19953.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF