Krug, Wolfgang (szerk.) Waldmüller bis Schiele: Meisterwerke aus dem Niederösterreichischen Landesmuseum. St. Pölten, 2002, Niederösterreichisches Landesmuseum. Első kiadás. Német nyelven. 239 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Ádám Zoltán (1959-2022) festőművész munkáit bemutató 3 db katalógus: Festmények 1996-1998 + festmények, akvarellek, rajzok 2002-2004. + Cicamunkák. New works 1994. Kiadói papírkötés.
- B. Thomas Edit: Baláca. Mozaik, freskó, stukkó. Bp., 1964., Akadémiai Kiadó, LXXX t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott,
cca 2000 Atanas Hranov bolgár festőművész kiállítási prospektusa, színes reprodukciókkal, angol nyelven / Atanas Hranov Bulgarian painter's exhibition booklet, in English language
Szőts István: Röpirat a magyar filmművészet ügyében. Bp., Független Nyomda. Kiadói papírkötés, papír tokban, jó állapotban. EREDETI és REPRINT példány.
Passuth Krisztina: Tranzit. Tanulmányok a kelet-közép-európai avantgarde művészet témaköréből. Bp., 1996, Új Művészet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.