Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Palotay Gertrúd: A miskolci református egyház régi hímzései. Különlenyomat a ,,Történetírás" I. évfolyam 5-6. számából. Sopron, [1937], Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 11 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Átkötött félműbőr-kötésben, a szövegben tollas aláhúzásokkal és jelölésekkel. (Ritka!)
19978.

Rufpreis:
1 600 HUF

2006 Aba-Novák Vilmos - Lélegző életmű, kiállítási prospektus
19979.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db kiállítási katalógus: Molnár Sándor; Losonczy Tamás; Márffy Ödön (lengyel nyelvű)
19980.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biró Béla: Műalkotások könyve I. köt. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos előzéklappal, a címlapon bélyegzésekkel.
19981.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Reinach Salamon: A művészet kis tükre. A képzőművészetek általános története. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói bőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19982.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katalog der Gemäldegalrie des Grafen Johann Pálffy. Bearbeitet von Dr. Gabriel von Térey. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas állapotban.
19983.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kiss, Ákos: Ungarische Barock-Fayencen aus Holics und Tata. Bp., 1966, Athenauem. Kiadói foltos egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19984.

Rufpreis:
2 800 HUF

Marosi Máday István dr.: Individuálpszichológia. Bp., Pantheon. Kiadói sérült papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
19985.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reicke, Emil: Monographien zur deutschen Kulturgeschichte [mit Abbildungen und Beilagen nach den Originalen aus dem 15.-18. Jahrjundert]. Leipzig, 1900. Kiadói egészvászon kötés, sérült, kopottas állapotban.
19986.

Rufpreis:
1 800 HUF

A grafika. Fametszet, linómetszet, rézmetszet, rézkarc, litográfa, szitanyomás. Dorog, Képcsarnok Vállalat Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
19987.

Rufpreis:
1 600 HUF

Formázott. Art Madi. Kijárat. Panta Rhei. Szabad geometria az absztrakt művészetben. H.n., é.n., k.n.. Többe közt Bak Imre, Fajó János, Konok Tamás, Maurer Dóra műveinek fekete-fehér reprodukcióival, szitanyomással készült. Kiadói papírkötés, kissé deformált. Ritka!
19988.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cejar Árnyékkötők electrographic art folyóirat1991/3 sz. száma. Kiadói papírkötés.
19989.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF