Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Régi perzsa és anatóliai szőnyegek (Old Persian and Anatolian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, gerince kissé kopott.
20152.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi keleti imaszőnyegek (Altorientalische Gebetsteppiche). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói félvászonkötésben. Jó állapotú. Benne meghívó szőnyegkiállításra.
20153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20154.

Rufpreis:
1 400 HUF

Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 2004, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 2006, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., javított, átdolgozott kiadás Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
20155.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi keleti hímzések Ródosztól Bokharáig (Old oriental embroideries from the Rhodos to Bokhara). Szerk.: Gombos Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1981. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20156.

Rufpreis:
1 600 HUF

20157.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ősz Ilona: Európa elrablása (Kidnapping Europe). Vasarely Múzeum: Budapest, 2005. Kiállítási katalógus, gazdagon illusztrálva. 12p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20158.

Rufpreis:
1 400 HUF

Turkish rugs. Szerk.: Ralph S. Yohe & H. McCoy Jones. Graphic Arts Press: Washington D.C., 1968. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20159.

Rufpreis:
1 600 HUF

Le role de l'École de Paris dans la peinture hongroise. Szerk.: Emese Csaba. Dijon, 1986. Kiállítási katalógus francia nyelven. 56p. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé kopott.
20160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vorderasiatische Knüpfteppiche aus älterer Zeit. Szerk.: W. Bode & E. Kühnel. Klinkhardt & Biermann: Leipzig, 1922. Kiadói kartonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.
20161.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi kaukázusi szőnyegek. (Old Caucasian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20162.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaukázusi szőnyegek. (Caucasian rugs). Kiállítási katalógus. Szerk.: Batári Ferenc. Miskolci Galéria & Budapesti Iparművészeti Múzeum, é.n. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20163.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF