Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

vadnai galéria 2003 katalógus. Erdélyi Gábor, Haraszty István, Gál András, Barabás Zsófi, Bullás József, Konok Tamás, Haász István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20176.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
20177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sőtér István: Francia szellem a régi Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940,Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálta. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel,
20178.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. 4 színes műmelléklettel és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
20179.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vasarely. (Kiállítási katalógus). Bp., 1969, Műcsarnok - Corvina. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Borsos Miklós gyűjteményes kiállítása. Retrosepective de Miklós Borsos. Bp., 1976., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
20181.

Rufpreis:
1 800 HUF

Merítés a KUT-ból kiállítássorozat 2 db, VII. és XV. sz. katalógusa: Kopócsy Anna, Haas János et alii (szerk.): Klie Zoltán (1897-1992) festőművész emlékkiállítása. Bp., 2003, HAAS Galéria. 12 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Kopócsy Anna, Zsákovics Ferenc, Haas János (szerk.): Feminális kiállítás. Anna Margit, Barta Mária, Deliné Bacher Rózsi, Dömötör Gizella, Endresz Alice, Ferenczy Noémi, Futásfalvi Márton Piroska, Gábor Marianne, Gyenes Gitta, Járitz Józsa, Kiss Vilma, Lehel Mária, Lesznai Anna stb. Bp., 2011, HAAS Galéria. 12 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
20182.

Rufpreis:
1 600 HUF

Quasimodo. A kiállítás rendezői: Patrizia de Micheli, Alexandro Quasimodo. Károlyi Palota Kulturális Központ - Budapest, 2001. október. Milano, 2001, Mazzotta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Lajos: Kéz és mozgás. Bábanatómia. 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertalan Vilmos: Színek varázsa. Domanovszky Endre gobelinjei. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20185.

Rufpreis:
1 200 HUF

1976 Kohán György (1910-1966) emlékkiállítása. Bp., 1976, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. + Az Egri Képtár vezetője és katalógusa. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
20186.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kopp Jenő: Magyar Biedermeier festészet. Officina Képeskönyvek. Bp, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, javított gerinccel
20187.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF