Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Sotheby's árverési katalógus, fotóművészet témában, benne magyar fotográfusokkal (André Kertész, Brassai, Vándor Géza), mellékelt leütési listával, 2016.
20087.

Rufpreis:
1 600 HUF

2023 Dorotheum numizmatikai aukciós katalógus kitüntetések (Orden und Auszeichnungen) témában, közte magyar vonatkozású is. 159 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
20088.

Rufpreis:
1 800 HUF

2017 Dorotheum numizmatikai (Münzen und Medaillen) aukciós katalógus, közte magyar vonatkozású is. 283 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
20089.

Rufpreis:
2 400 HUF

2018 Dorotheum numizmatikai (Münzen und Medaillen) aukciós katalógus, közte magyar vonatkozású is. 361 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
20090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó, 128 p . Kiadói papírkötés.
20091.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Izmusok". A Gondolat kiadó művészettörténeti sorozata 17 kötete benne pl Pethő Bertalan (szerk.) A posztmodern Gondolat Kiadó, 1979-1992 Kiadói egészvászon körtésben, papír védőborítókkal. Kisebb-nagyobb kopásokkal
20094.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Perényi Imre 2 darab könyve. Perényi Imre: Településtervezés. Városépítéstan II. rész. Bp.,1958, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. + Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Építési és Közlekedési Osztálya ajándékozási soraival, pecséttel, osztályvezetői aláírással.
20095.

Rufpreis:
2 000 HUF

Capolavori da musei ungheresi (Mesterművek a magyar múzeumokból - olasz nyelvű) Collection Thyssen-BOrnemisza. Lugano, 1985. 123p. Kiadói papírkötésben
20096.

Rufpreis:
1 600 HUF

Deutschlands Österreich-Ungarns und der Schweiz Gelehrte, Künstler und Schriftsteller in Wort und Bild. Hannover, 1911, Bio-bibliographischer Verlag Albert Steinhage. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20098.

Rufpreis:
1 000 HUF

20099.

Rufpreis:
2 000 HUF

20100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a I. kötetben néhány lap 180 fokban fordítva (fejjel lefelé) bekötve, amely kijár, I. kötet védőborítóján kisebb szakadásokkal, de alapvetően szép állapotban. Gyűjtői ritkaság!
20101.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF