Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Pogány Frigyes 2 könyve: Velence. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. + A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén sérült papír védőborítóban. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált kötetek.
20063.

Rufpreis:
2 400 HUF

Victor Vasarely. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Cifka Péterné. Bp., 1982, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel, Victor Vasarely műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kissé sérült.
20064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ex libris-szel.
20065.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bánkuti András: Emberek a szovjet világban és az orosz világban. / People in the Soviet World and in the Russian World. Tatyjana Tolsztaja előszavával. (Bp., 2007), Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20066.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gink Judit 1953-2009. Életmű katalógus. Szerk.: Adéle Eisenstein, Gink-Miszlivetz Sára. Bp., 2011., Magyar Képző- és Iparművészek Szövetsége, 80 p. Kiadói papírkötés.
20067.

Rufpreis:
1 600 HUF

Béres Klára - Béres Melinda: Az üstökös csillagot hozott. Történetek Búza Barna szobrászművész életéből. Bp., 2011, Akovita. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20068.

Rufpreis:
2 800 HUF

Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappában.
20069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, [MOL Rt.], 100 p. A művész munkáinak reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20070.

Rufpreis:
2 400 HUF

Grabner, Sabine; Krapf, Michael (szerk.) Aufgeklärt bürgerlich. Porträts von Gainsborough bis Waldmüller. München, 2006, Hirmer. Német nyelven. 322 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon, többek közt Kazinczy Ferenc és gróf Barkóczy Ferenc (1812) portréjával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20071.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv - Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr kötés, gerinc sérült, első kötéstábla kissé sérült, kissé kopottas állapotban. + Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20072.

Rufpreis:
2 000 HUF

2003 Manga Techniques. Tone Techniques for Beginners. Vol. 6.
20073.

Rufpreis:
2 800 HUF

Susan Dorothea White: Rajzoljunk úgy, mint Leonardo da Vinci. Ford.: Balikó Nándor. Bp., 2007, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20074.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF