Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

20238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rábai Ridovics Ferenc: Ridovics László - Ridovics Péter. Kiállítási katalógus. Szombathely, 1999, Maedinfo. Ridovics László által DEDIKÁLT példány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói foltos papírkötésben.
20239.

Rufpreis:
2 400 HUF

20240.

Rufpreis:
1 600 HUF

20241.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20242.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Czeglédi Imre: Munkácsy Békéscsabán. Békéscsaba, 1975, Békéscsaba Város Tanácsának Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált. Kopott papírkötésben, könyvtári bejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
20243.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Szépművészeti Múzeum kincsei. Összeáll.: H. Takács Marianne. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20244.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kollár Zsuzsanna, Hites Sándor: Adomány, díj, jutalom, segély. A mecenatúra színeváltozásai az irodalomtörténetben. Bp., 2022, Reciti, papírkötés.
20245.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

IX. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1983. Szerk.. Romváry Ferenc. Borító- és plakátterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1985, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csiky Tibor, Gádor Magda, Kő Pál, Matzon Frigyes, Samu Géza alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
20247.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lee Allane: Chinese rugs (Kínai szőnyegek). London, 1993, Thames and Hudson, papírkötés, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált szakmai kiadvány a kínai szőnyegekről.
20248.

Rufpreis:
8 000 HUF

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. kötet. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Az I. kötetben kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papírtokokban, egy tokon szakadással, de egyébként jó állapotban.
20249.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

20250.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF