Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Christopher Rauch Várnagy Tibor Monika Wucher szerk: Második Kortárs Magyar Epigon Kiállítás ; Német Magyar 1-2. Két füzet, kiadói tékában. 21 cm x 15 cm
20226.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1978 Bercsényi 28-30. 1978/1. Főszerk.: Rudolf Mihály. Szerk.: Nagy Sándor.
20227.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nők a XX. században. Nemzetközi művészi fotókiállítás. "Les femmes au XX. sciéle." Exposition Internationale d'Art Photographique. Budapest 1963 Ernst Múzeum. Bp., 1963, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Nők Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
20228.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20229.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gregor Pott Shock Treatment Lichtspuren. ;Bernhard Streit ca 1986 Amsterdam (34) p.
20230.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karl Krüll ... mag keinen Fisch Lichtspuren. ;Bernhard Streit 1985 19p. Protogonos / Galerie Makkom, Amsterdam
20231.

Rufpreis:
1 000 HUF

1977 Günter Fruhtrunk. Bottrop, Moderne Galerie-ny., 12 p. Német nyelven. Papírkötés, kijáró lapokkal. Günter Fruhtrunk (1923-1982) német geometrikus absztrakt.
20232.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

dr. Brestyánszky Ilona: A magyar kerámia a XX. században II. kötet Pályaképek 1945-1995. Munkafüzet. Papírkötés, jó állapotban.
20233.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Goda Gertrud: Holló Barnabás. Officina Musei 23. Miskolc, 2016, Herman Ottó Múzeum, kiadói papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrált.
20234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gádor '66. Gádor István Kossuth díjas érdemes művész gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, 1966. A művész elmúlt években készült alkotásainak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.
20235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alexander Bernát: Művészet a művészet értékéről. Bp., 1908, Franklin, foltos egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
20236.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fritz Schmalenbach: Oskar Kokoschka. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus, 1967, Karl Robert Langewiesche. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a sarkain enyhén kopott papír védőborítóval.
20237.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF