Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

20051.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20052.

Rufpreis:
800 HUF

20053.

Rufpreis:
800 HUF

20054.

Rufpreis:
800 HUF

Le Verde Espagnol a L'Ermitage. El Vidrio Espanol en el Ermitage. [A spanyol üvegművészet az Ermitázsban.] Moszkva, 1974, Aurora. Spanyol és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20055.

Rufpreis:
2 800 HUF

A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt., 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20056.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db kiállítási katalógus: ,,Eredeti másolat." Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. + Czére Andrea: L'eredita Esterházy. Disegni italiani Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. (Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai.) Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
20057.

Rufpreis:
2 400 HUF

Passuth, Krisztina: Moholy-Nagy. 1984, Flammarion. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Francia nyelven.
20058.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth Ervin: Graphik in Europa. [Európai grafika.] Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor, (Globus-ny.), 188 p. Német nyelven. A borítón Molnár C. Pál fametszete, az elülső kötéstáblán Mata János fametszete, a címlapon Szabó Vladimir rajza látható. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal gazdagon illusztrált. (115. oldaltól képtáblák.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
20059.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kaesz Gyula: A bútorstílusok. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20060.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20061.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vadas József - Varga Vera - Szelényi Károly: Herend. Arte e tradizione della porcellana ungherese. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, nagyrészt jó állapotban, a borító szélén néhány kis folttal.
20062.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF