Petrovics Elek emlékkönyv. Hommage á Alexis Petrovics. Bp., 1934., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum Barátai és Tisztviselői, 10+241 p.+1+53 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (168./300) példány.
A képíró bölcs. Tóth Menyhért. Turai G. Kamil: A sámánfestő. Pap Gábor: A feketétől a fehérig. Debrecen, 1995, Sztélé. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
[Escher, Maurits Cornelis]: The Graphic Work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York, 1972, Ballantine Books. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
Hadik András - Vákár Tibor (szerk.): Az elpattant láncszem... Emlékkönyv a száz éve született Vákár Tibor építészmérnök-festőművész tiszteletére. Bp., 2008, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.