Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

Konkoly Gyula. Bp.,én.,St.art Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19870.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petrovics Elek emlékkönyv. Hommage á Alexis Petrovics. Bp., 1934., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum Barátai és Tisztviselői, 10+241 p.+1+53 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (168./300) példány.
19871.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor-ny. Gazdag szövegközi és egészoldalas, színes, szecessziós rajzzal és könyvdísszel illusztrált. Kiadói szecessziós, dúsan aranyozott, festett, dombornyomott kiadói egészvászon-kötés, gerincen szakadás, kopottas állapotban.
19872.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

A képíró bölcs. Tóth Menyhért. Turai G. Kamil: A sámánfestő. Pap Gábor: A feketétől a fehérig. Debrecen, 1995, Sztélé. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19873.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

"Izmusok". A Gondolat kiadó művészettörténeti sorozata 9 kötete, közte szürrealizmus, szimbolizmus, futurizmus, stb., egy kivétellel papír védőborítóval. Kisebb-nagyobb kopásokkal.
19874.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Escher, Maurits Cornelis]: The Graphic Work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York, 1972, Ballantine Books. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19875.

Rufpreis:
4 000 HUF

Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
19876.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez. Bp., 1977, Magvető. Kiadói papír mappa, foltos, kissé sérült mappával.
19877.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. 128 p . Kiadói papírkötés.
19878.

Rufpreis:
3 000 HUF

Enfer in vier Bänden. 100 Jahre rasierte Frauen in der Fotografie. Dominik Alerio femmes. Band 4. Nürnberg, Forum. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
19879.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kabdebo Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára XIX-XX. Bp., 1909, Ifj. Nagel Ottó. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19880.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hadik András - Vákár Tibor (szerk.): Az elpattant láncszem... Emlékkönyv a száz éve született Vákár Tibor építészmérnök-festőművész tiszteletére. Bp., 2008, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19881.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF