A magyarországi corvinák. Összeáll. és a tanulmányt írta: Berkovits Ilona. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, sérült hártyapapír védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. Számozott (356./500) példány.
1946 Magyar grafikai kérdések [I. évf., 1-6.] szám. Összeáll. Kun Mihály. Teljes évfolyam. (Bp.), 1946, (Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 3 lap és 1 melléklet kijár, egy táblán szakadás, az 5. szám címlap és néhány tábla (4) hiányzik.
Encyclopédie par L'Image. Benne: La Mythologie, Rembrandt, Rubens, Le Romantisme, Histoire de France, Les Chateaux de France, Les Cathédrales Francaises, Paris, Versailles, Histoire de l'art, Napoleon 1769-1821, Jeanne d'Arc, La Révolution Francaise, Victor Hugo. [Paris], én., Libraire Hachette. Francia nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
Újlak Csoport (Ádám Zoltán, Komoróczky Tamás, Ravasz András, Szarka Péter stb.) művészeti társaság munkáit bemutató 2 db ritka katalógus: Újlak. 80 p. + Újlak Sport. 1995. 32p. Kiadói papírkötés.
American Prints. From Carl André to Joe Zucker the last hirty years of American Art [...] 1990, Editions Enrico Navarra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.