Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

A magyarországi corvinák. Összeáll. és a tanulmányt írta: Berkovits Ilona. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, sérült hártyapapír védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. Számozott (356./500) példány.
19833.

Rufpreis:
8 000 HUF

Török Katalin Wehner Tibor: Szentendre Monumenta. Bp., 2020 Magyar Művészeti Akadémia, 367p. Kiadói kartonált papírkötésben
19834.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kótai József: Mesélő gyűjtemény. Gondolatok a fémművességről. Bp., 2017, Co-Libri Reklámgrafika. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. Megjelent 300 példányban. Számozott, 129. számú példány.
19835.

Rufpreis:
8 000 HUF

1946 Magyar grafikai kérdések [I. évf., 1-6.] szám. Összeáll. Kun Mihály. Teljes évfolyam. (Bp.), 1946, (Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 3 lap és 1 melléklet kijár, egy táblán szakadás, az 5. szám címlap és néhány tábla (4) hiányzik.
19836.

Rufpreis:
3 000 HUF

19837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Don Péter - Pogány Gábor: Aukciós magyar festők és grafikusok szignótára. Bp., 2001, Gesta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19838.

Rufpreis:
6 000 HUF

Újlak Csoport (Ádám Zoltán, Komoróczky Tamás, Ravasz András, Szarka Péter stb.) művészeti társaság munkáit bemutató 2 db ritka katalógus: Újlak. 80 p. + Újlak Sport. 1995. 32p. Kiadói papírkötés.
19839.

Rufpreis:
6 000 HUF

19840.

Rufpreis:
6 000 HUF

Moholy-Nagy László munkássága. Az életrajzot írta: Beke László. 1980, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19841.

Rufpreis:
1 800 HUF

Garay-Kodály: Háry János. Varga Győző rajzai. DEDIKÁLT! Meghívóval. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19842.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

American Prints. From Carl André to Joe Zucker the last hirty years of American Art [...] 1990, Editions Enrico Navarra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19843.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy György: 300 kép az életműből. 300 Pictures from the Oeuvre. [Bp., 2007, Folpress.] Kiadói kartonált papírkötés, részben bontatlan zsugorfóliában.
19844.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF