Max Bauer: Die Dirne und ihr Anhang. Ein Beitrag zur Geschichte des Geschlechtslebens in der deutschen Vergangenheit. Dresden, én., Paul Aretz. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
Kerny Terézia: Johannes Aquila. Aquila János ... keze által... ... By his hands. Szerk.: Wirth Imre. Kiállítási katalógus. Bp., 2015, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Károly Hopp-Halász / Imre Bak. Radiuses and points of view. Szerk.: Róna Kopeczky. Szöveg Dávid Fehér. [Bp.],2017, ACB Researchlab, 81+1 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borító hátán nagyon apró sérüléssel.