Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 511

20290.

Rufpreis:
1 400 HUF

20291.

Rufpreis:
1 400 HUF

20292.

Rufpreis:
1 200 HUF

Das dicke Zillebuch. Berlin, 1971, Eulenspiegel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20293.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20294.

Rufpreis:
1 200 HUF

Serena Sutcliffe: Grosse Champagner. Hallwag, 1989. 224p.  . Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
20295.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klaus Rudat: Bernstein. Ein Schatz an unseren Küsten. Entstehung - Gewinnung - Verarbeitung. Husum, 1993, Husum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20296.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
20297.

Rufpreis:
1 200 HUF

20299.

Rufpreis:
5 000 HUF

20300.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20301.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koós Judith: Finlandia. Bp., 2001, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20302.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF