Fechheimer, Hedwig: Kleinplastik der Ägypter. Die Kunst des Ostens Band III. Berlin, 1921, Bruno Cassirer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel.
Kühnel, Ernst: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Die Kunst des Ostens Band VII. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kopottas gerinccel.
Gábor Palotai: Munkák/Works 1976-1980. Szerk.: Tóth Árpád, Palotai Gábor. Bp., 2017, Neon Galéria. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóban.
Klaus Rudat: Bernstein. Ein Schatz an unseren Küsten. Entstehung - Gewinnung - Verarbeitung. Husum, 1993, Husum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.