Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19375.

Rufpreis:
1 000 HUF

19376.

Rufpreis:
1 200 HUF

19377.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michele Brown: Prince Charles & Lady Diana: An Illustrated Biography. London, é.n., Eyre Metheun. 186 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19378.

Rufpreis:
1 600 HUF

1848-as szabadságharccal kapcsolatos 2 db kötet: '48 kultusza. Kiállítás a Gödöllői Galériában. A műtárgyjegyzéket összeállította és a katalógust szerkesztette: Czeglédi Noémi, Őriné Nagy Cecília. A tanulmányokat írta: G. Merva Mária, Heltai Miklós. Gödöllő, 1998, Gödöllői Városi Múzeum - Petőfi Sándor Művelődési Központ. Színes képmellékletekkel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. + G. Merva Mária (Szerk.): '48 kultusza - Tanulmányok. Gödöllő, 1999, Gödöllői Városi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal.
19379.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christopher Warwick: The Queen Mother: A Special Photographic Celebration. 1996, Colour Library, kartonált papírkötés, angol nyelven, rendkívül gazdag fotóanyaggal.
19380.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rácz Árpád (szerk.): Famous Hungarians. Outstanding Representatives of Hungarian Centuries. The introductory essay written by Domokos Kosáry. Bp., 2002, Rubicon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. / In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition.
19381.

Rufpreis:
2 800 HUF

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante, V-X+560 p.+22 t. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, két lap (köztük a címlap) és két tábla hiányzik), két lap kijár.
19382.

Rufpreis:
1 800 HUF

19383.

Rufpreis:
1 400 HUF

Werner Emmerich: Der Deutsche Osten - Die kolonisatorische Leistung des deutschen Volkes im Mittelalter. Lipcse, 1935, Insel. Német nyelven. 48 p. + 63 fekete-fehér kép (közte egy az erdélyi, felsőbajomi erődtemplomról). Kiadói kartonált papírkötés, gerincen apró kopásnyomokkal.
19384.

Rufpreis:
1 600 HUF

19385.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarországi és erdélyi urak. Pálffy János emlékezései. Sajtó alá rendezte: Szabó T. Attila. Bp., 1939, Révai. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kiadói javított papírborítóval.
19386.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF