Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

19532.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott, hiányos borítóval, névbejegyzéssel, címlaphiánnyal.
19533.

Rufpreis:
1 600 HUF

Duncker Miksa: Az Ó kor története I-IV. köt. I. köt: I. Az egyiptomiak. - II. A sémi népek. Cyrus koráig, vagyis Kr. e. 550-ig.; II. köt.: III. Az asszírok kora. Kr. e. 1250-715. - IV. A négy nagyhatalom. Kr. e. 715-550. III. köt.: V. Az árják, az Indusz és a Gangesz mellett. - VI. Buddha vallása és a brahmánok tana. IV. köt.: VII. A kelet-iráni árják. - VIII. A médek uralma és a perzsa birodalom. Bp., (1873)-1878.,Franklin, 8+558 p.;4+660 p.; 2+568 p.;4+794 p. Restaurált és/vagy pótolt papírkötésekben, a IV. kötetben egy szakadt, és néhány restaurált lappal, a II. és IV. kötet felvágatlan példányok.
19534.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

19535.

Rufpreis:
3 000 HUF

19536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 1 t. +780+4 p.+6 t. +1 (kihajtható térkép) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, régi könyvtári példány, foltos lapélekkel.
19537.

Rufpreis:
2 800 HUF

Erdélyi Múzeum. Az Erdélyi Múzeum-Egylet bölcselet- nyelv- és történettudományi szakosztályának kiadványa. XV. kötet. Szerkeszti Dr. Szádeczky Lajos. Kolozsvár, 1898., Ajtai K. Albert, 6+616+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, laza fűzéssel, régi állományi bélyegzésekkel.
19538.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF