Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

19507.

Rufpreis:
1 600 HUF

19508.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

19509.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19510.

Rufpreis:
1 600 HUF

19511.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19512.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cantu Caesar: Világtörténelem. X. köt. Bp., 1864, Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.), 2+III+1+434 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkével.
19513.

Rufpreis:
1 200 HUF

19514.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
19515.

Rufpreis:
1 200 HUF

19516.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19517.

Rufpreis:
3 000 HUF

19518.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF