1896 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Szilágyi Sándor. XXX. évf. 1-10. füzet. Teljes. Bp., Athenaeum, 868+VIII+869-958 p. Átkötött modern félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Körbevágva.