https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
19435.

Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejezetek a szexualitás történetéből. Szerk.: Oláh Tamás. A szerkesztő, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borító egy része és a gerinc megfakult.
1
19436.

Fejezetek a szexualitás történetéből. Szerk.: Oláh Tamás. A szerkesztő, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borító egy része és a gerinc megfakult.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mihályfi József: A veszprémi túszság története. Kiegészítette: Rupert Rezső. Veszprémi Szemle Könyvek 10. Földesi Ferenc jegyzeteivel. Veszprém, 2017, Veszprémi Szemle. Kiadói papírkötés.
1
19437.

Mihályfi József: A veszprémi túszság története. Kiegészítette: Rupert Rezső. Veszprémi Szemle Könyvek 10. Földesi Ferenc jegyzeteivel. Veszprém, 2017, Veszprémi Szemle. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dizseri Eszter: Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk. - -. A szerző, Dizseri Eszter (1937-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Kálvin János Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19438.

Dizseri Eszter: Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk. - -. A szerző, Dizseri Eszter (1937-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Kálvin János Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Johann Scherrer: Die Gallier und ihre Verfassung. Heidelberg, 1865, Georg Weiss, 72 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.
1
19439.

Johann Scherrer: Die Gallier und ihre Verfassung. Heidelberg, 1865, Georg Weiss, 72 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Ottományi Katalin (szerk.): Studia Comitatensia 30. Régészeti tanulmányok. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19440.

Dr. Ottományi Katalin (szerk.): Studia Comitatensia 30. Régészeti tanulmányok. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Theodor von Sosnosky: Die Politik im Habsburgerreiche. Randglossen zur Zeitgeschichte. Zweiter Band. Berlin, 1913, Deutsche Literatur. Zweiter Auflage. Német nyelven. Kihajtható nemzetiségi térképpel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, kissé foltos lapokkal.
1
19441.

Theodor von Sosnosky: Die Politik im Habsburgerreiche. Randglossen zur Zeitgeschichte. Zweiter Band. Berlin, 1913, Deutsche Literatur. Zweiter Auflage. Német nyelven. Kihajtható nemzetiségi térképpel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Adolf Beer: Zehn Jahre österreichischer Politik. 1801-1810. Leipzig, 1877, F. A. Brockhaus. Benne Kacziány Géza (1856-1939) bölcseleti doktor, tanár, író, műfordító, politikus, publicista tulajdonosi bélyegzésével. Kiadói papírkötés, javított borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
1
19442.

Adolf Beer: Zehn Jahre österreichischer Politik. 1801-1810. Leipzig, 1877, F. A. Brockhaus. Benne Kacziány Géza (1856-1939) bölcseleti doktor, tanár, író, műfordító, politikus, publicista tulajdonosi bélyegzésével. Kiadói papírkötés, javított borítóval, sérült, szétvált kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Hron: Deutschnationale Politik. Ester Theil: Die Logik des deutschnationalen Programmes. Wien, 1898, Freidrich Schalk, VIII+72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
1
19443.

Karl Hron: Deutschnationale Politik. Ester Theil: Die Logik des deutschnationalen Programmes. Wien, 1898, Freidrich Schalk, VIII+72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19444.

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Samassa: Der Völkerstreit im Habsburgerstaat. Leipzig, 1910, Dieterich'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Papírkötés, borító nélkül, foltos címlappal, javított, megerősített gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
1
19445.

Paul Samassa: Der Völkerstreit im Habsburgerstaat. Leipzig, 1910, Dieterich'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Papírkötés, borító nélkül, foltos címlappal, javított, megerősített gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejér, Rózsa: François Rákóczi II. dans les mémoires francais de son temps. Specimina Dissertationum Facultatis Philosophicae Regiae Hungaricae Universitatis Elisabethinae Quinqueecclesiensis 29. Pécs, 1931, nyn., 50 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
1
19446.

Fejér, Rózsa: François Rákóczi II. dans les mémoires francais de son temps. Specimina Dissertationum Facultatis Philosophicae Regiae Hungaricae Universitatis Elisabethinae Quinqueecclesiensis 29. Pécs, 1931, nyn., 50 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse