Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

19423.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19424.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19425.

Rufpreis:
1 000 HUF

19426.

Rufpreis:
800 HUF

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
19427.

Rufpreis:
1 600 HUF

Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 2 db száma: 1924 II. évf 1-4. szám, 1935. XIII. évf. 1-4. szám. . Szerk. Csánki Dezső, Piedell Ambrus. Bp. 1924-35, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, kis sérüléssel
19428.

Rufpreis:
800 HUF

Theodor von Sosnosky: Die Politik im habsburger Reiche  Berlin, 1913. 405 p + 8 sztl lev + 1 kih térkép Kiadói papírborítóval, gerinc sérült. / In paper cover
19429.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19430.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

A KMP megszületése. Kiadói javított papírmappa, benne reprint lapokkal.
19431.

Rufpreis:
800 HUF

19432.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Salgó László - Balogh András: A gyarmati rendszer története 1870-1955. Bp., 1980, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19433.

Rufpreis:
800 HUF

Comte de Gobineau: A renaissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leo, Michelangelo történelmi jelenetek. Ford.: Kuncz Aladár. Bp., én., Genius. 3. kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben.
19434.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF