Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

[II. Világháború] Esti Kurir. 1938. február 17. (Napilap, XVI. évfolyam, 38. szám) "Óriási izgalom világszerte az osztrák események miatt -- Amnesztiát kaptak az összes elitélt horogkeresztesek -- Az első lépés Anschluss felé?". Félbehajtva, jó állapotban, első levélpár hajtásnál szétnyílva.
19411.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

[II. Világháború] Esti Kurir. 1939. április 9. (Napilap, XVII. évfolyam, 81. szám) "Guerilla-harcra készül Zog király -- Albánia olasz megszállásának fejleményei -- Geraldine királyné menekülése -- Angol diplomáciai lépés Rómában". Félbehajtva, jó állapotban.
19412.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19413.

Rufpreis:
1 400 HUF

Krausz Simon: Életem. Bp.,én.,Cserépfalvi, 356+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
19414.

Rufpreis:
2 000 HUF

19415.

Rufpreis:
2 400 HUF

A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
19416.

Rufpreis:
1 600 HUF

19417.

Rufpreis:
2 000 HUF

19418.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19419.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19420.

Rufpreis:
1 000 HUF

Trianoni Szemle évkönyv. 2015. Főszerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2015, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, azonosítatlan ajándékozási sorokkal (dedikált?)
19421.

Rufpreis:
800 HUF

19422.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF