Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

Lestyán Sándor: Az ismeretlen Táncsics. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 16. Bp.,(1945.), ,,Budapest" Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 1 (duplaoldalas címkép) t.+ 83+3 p. 25 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, sérültt gerinccel, a hátsó borító javított, kopott és kissé sérült borítóval.
19495.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Temesváry Ferenc: "Midas csináltatta aranyos szerszámját". Kaposvár, 1969, Somogy Mezei Múzeumok Igazgatósága, foltos, sérült papírkötés. Benne Haranghy Miklós grafikájával. A szerző által ALÁÍRT.
19496.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Károly: Magyar alvitézek hőstettei az újabb üdőszakban. Bp.,1984,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19497.

Rufpreis:
1 800 HUF

Havas István: A magyar nemzet története a mohácsi vésztől napjainkig. Világtörténeti kapcsolatokkal. A polgári fiúiskolák IV. osztálya számára. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal.
19498.

Rufpreis:
1 000 HUF

Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. (Emlékezések). Mérleg sorozat. Bp., 1984, Európa. Kiadói papírkötés.
19499.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szent Imre-emlékkönyv születésének kilencszázados jubileumára. Szerk.: Vargha Damján. Bp., 1907, Szent István-Társulat, 1 t.+ 168 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, sarkán ázásnyommal.
19500.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nicolae Ceausescu: Beszéd az 1848-as 125- és a fő termelőeszközök államosításának negyedszázados évfordulója alkalmából tartott bukaresti népgyűlésen. 1973. jun. 16. Bukarest, 1973., Politikai. Kiadói papírkötés.
19501.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fazekas János: A Román Kommunista Párt. Bukarest, 1980, Politikai Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19502.

Rufpreis:
1 600 HUF

Saláta Kálmán: Fejezetek a Független Kisgazda Párt 1945-ös küzdelméből. Sajtó alá rendezte és a bev. írta: Csicsery-Rónay István. Washington,1989,Occidantal Press. Kiadói papírkötések.
19503.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Szabó András: A császármetszés kultúrtörténete. Bp., 2016, Corvina. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19504.

Rufpreis:
1 600 HUF

19505.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ács Tivadar: Kossuth papja: Ács Gedeon. Bp., 1940, szerzői kiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 220 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.
19506.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF