Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 247

19471.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19472.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19473.

Rufpreis:
1 600 HUF

19474.

Rufpreis:
800 HUF

19475.

Rufpreis:
800 HUF

19476.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19477.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19478.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium, 137+3 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, az utolsó két lap (tartalomjegyzék) hiányzik, ajándékozási bejegyzéssel.
19479.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp.,[1935.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 322+2 p.+16 t. Kiadói egészvászon kötésben, foltos, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19480.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giesswein Sándor: A háború és a társadalomtudomány. Bp., 1915.,M. Sz. K. Orsz. Békeegyesület, 61 p. Átkötött félvászon-kötés, címlaphiánnyal.
19481.

Rufpreis:
1 600 HUF

19482.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF