Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Vas Zoltán: Tizenhat év fegyházban. Bp., 1944, Kommunisták Magyarországi Pártja, 167 p. Első kiadás. A könyvet valószínűleg nem itthon, hanem Moszkvában adták ki. Átkötött félvászon kötés, kissé kopott. Ritka!
19407.

Rufpreis:
1 600 HUF

19408.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kecskeméthy Aurél naplója 1851-1878. Sajtó alá rend., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Rózsa Miklós. Bp., 1909, Franklin-Társulat, LXIX+(3)+326+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos, a fűzéstől elváló gerinccel.
19409.

Rufpreis:
2 400 HUF

19410.

Rufpreis:
1 600 HUF

19411.

Rufpreis:
1 600 HUF

Varga János (szerk.): Jobbágyfelszabadítás 1848. Bp., 1998. Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.
19412.

Rufpreis:
2 000 HUF

19413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michele Brown: Prince Charles & Lady Diana: An Illustrated Biography. London, é.n., Eyre Metheun. 186 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19414.

Rufpreis:
1 600 HUF

1848-as szabadságharccal kapcsolatos 2 db kötet: '48 kultusza. Kiállítás a Gödöllői Galériában. A műtárgyjegyzéket összeállította és a katalógust szerkesztette: Czeglédi Noémi, Őriné Nagy Cecília. A tanulmányokat írta: G. Merva Mária, Heltai Miklós. Gödöllő, 1998, Gödöllői Városi Múzeum - Petőfi Sándor Művelődési Központ. Színes képmellékletekkel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. + G. Merva Mária (Szerk.): '48 kultusza - Tanulmányok. Gödöllő, 1999, Gödöllői Városi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal.
19415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szakály Sándor: Volt-e alternatíva? Magyarország a második világháborúban. Bp., 1999, Ister. Kiadói papírkötés.
19416.

Rufpreis:
1 800 HUF

19417.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szalay József - Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I-IV. kötet. [Teljes]. I. köt.: Magyarország az Árpádház kihaltáig. 250 szövegképpel és 34 műmelléklettel.; II. köt.: Magyarország a vegyes házakból származott királyok korában. 250 szövegképpel és 19 műmelléklettel.; III. köt: Magyarország a Habsburg-házból való választott királyok korában. 325 szövegképpel és 29 műmelléklettel.; IV. köt.: Magyarország a Habsburg-házból s a Habsburg-Lotharingiai házból származott örökös királyok korában. 248 szövegképpel és 36 műmelléklettel. Bp., [1895-1898], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas illusztrációval, térképekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói dúsan aranyozott, festett, félbőr-kötés, jó állapotban, a IV. kötet gerince enyhén sérült, egy lap kijár, az előzéklapokon foxing.
19418.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF