Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Ujházy György: Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított és kissé sérült papírborítóval.
19383.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott, hiányos borítóval, névbejegyzéssel, címlaphiánnyal.
19384.

Rufpreis:
1 600 HUF

Örkény István: Budai böjt. Bp., 1948., Budapest Székesfőváros Irodalmi Intézete,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 250 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, részben hiányos elülső szennylappal.
19385.

Rufpreis:
2 800 HUF

Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai. I-II. köt. I. köt.: Első rügyek a magyar nemzet életfáján. II. köt.: Attila népe. Bp.,[1932] ,Szerzői kiadás,(Cegléd, Sárik Gyula-ny.), 192 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19386.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

Eisler János: Kis könyv a Szent Koronáról. (Dedikált!) Bp., 2013, Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
19387.

Rufpreis:
1 600 HUF

1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19388.

Rufpreis:
1 400 HUF

A forradalom tanúi. Budapest 1956. Akik megélték - franciaországi emigránsok visszaemlékezései. Szerk.: Horváth Miklós. Bp., 2014, Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
19389.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Reprint.
19390.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wiktor Woroszylski: Magyarországi napló. Bp., 1984, "M. O." Kiadói papírkötés.
19391.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gheorghe Georgescu-Buzău: Bălcescu. Ford.: Jakab Ernő, Beke György, Vajda Béla. Bukarest, 1957, Állami Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 1550 példányban.
19392.

Rufpreis:
1 800 HUF

Búvópatakok. A két világháború között baloldali folyóiratok szerkesztőinek, munkatársainak emlékezései. Gyűjtötte, és sajtó alá rendezte: M. Pásztor József. Irodalmi Múzeum. Bp., én., Irodalmi Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
19393.

Rufpreis:
1 600 HUF

Batthyány és az aradi tizenhárom. Összeáll.: Temesváry Ferenc. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda, 16 p. + 14 t. (Komplett). Kissé sérült kiadói papírmappában.
19394.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF