https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1848-1849. Lapok a forradalom és szabadságharc történetéből. Bp., 1989, Múzsák, 22 t. (Komplett). Kissé sérült kiadói papírmappában.
1
19395.

1848-1849. Lapok a forradalom és szabadságharc történetéből. Bp., 1989, Múzsák, 22 t. (Komplett). Kissé sérült kiadói papírmappában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hóbor József: Három nap, két év - egy élet. A szerző, Hóbor József történész által DEDIKÁLT! Zalaegerszeg, é.n., Europe Vison Bt. 48 p. Szerencsé Rudolf (1927-1997), 1956-ban a forradalom egyik szereplője Zalaegerszegen. Kiadói papírkötés.
1
19396.

Hóbor József: Három nap, két év - egy élet. A szerző, Hóbor József történész által DEDIKÁLT! Zalaegerszeg, é.n., Europe Vison Bt. 48 p. Szerencsé Rudolf (1927-1997), 1956-ban a forradalom egyik szereplője Zalaegerszegen. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Ildikó: A pártállam gyermekei. Tanulmányok a magyar politikai szocializációról. Bp., 2000, Hatodik Síp Alapítvány, Új Mandátum Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19397.

Szabó Ildikó: A pártállam gyermekei. Tanulmányok a magyar politikai szocializációról. Bp., 2000, Hatodik Síp Alapítvány, Új Mandátum Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márkus Zoltán: Himnusz az alagútban. Veszprém, 2002, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19398.

Márkus Zoltán: Himnusz az alagútban. Veszprém, 2002, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dienes István: A honfoglaló magyarok. Bp., 1972, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19399.

Dienes István: A honfoglaló magyarok. Bp., 1972, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19400.

Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Urbán Ernő: Eleven történelem. Bp., 1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.
1
19401.

Urbán Ernő: Eleven történelem. Bp., 1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bokor Pál: Barack Obama szupersztár. A szerző, Bokor Pál (1942-) író, újságíró által Vince Mátyás (1946-), az MTI volt elnökének DEDIKÁLT példány! Bp., 2008, Atlantic Press. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1
19402.

Bokor Pál: Barack Obama szupersztár. A szerző, Bokor Pál (1942-) író, újságíró által Vince Mátyás (1946-), az MTI volt elnökének DEDIKÁLT példány! Bp., 2008, Atlantic Press. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marosán György: Az úton végig kell menni. A szerző, Marosán György (1908-1992) által DEDIKÁLT példány! Bp., 1973, Magvető, 404 p. Kiadói papírkötés, gerinc tetején egészen apró sérüléssel, borító hátoldalán kisebb töréssel.
1
19403.

Marosán György: Az úton végig kell menni. A szerző, Marosán György (1908-1992) által DEDIKÁLT példány! Bp., 1973, Magvető, 404 p. Kiadói papírkötés, gerinc tetején egészen apró sérüléssel, borító hátoldalán kisebb töréssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stolmár Aladár: Az én Csernobilom. Mi a gond az atomerőművekkel? A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2009, Silenos. Kiadói papírkötés.
1
19404.

Stolmár Aladár: Az én Csernobilom. Mi a gond az atomerőművekkel? A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2009, Silenos. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp.,[1935.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 322+2 p.+16 t. Kiadói egészvászon kötésben.
1
19405.

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp.,[1935.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 322+2 p.+16 t. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herbert von Leisen: Le probléme Transylvain. Genéve, 1943, Kundig, 182 p. Az oldalszámozáson belül egy kihajtható (a könyv elején) és egy kétoldalas térképpel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
19406.

Herbert von Leisen: Le probléme Transylvain. Genéve, 1943, Kundig, 182 p. Az oldalszámozáson belül egy kihajtható (a könyv elején) és egy kétoldalas térképpel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse