Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Ion Coteanu: A román nyelv eredete. Bukarest, 1984., Tudományos és Enciklopédiai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
19371.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nicolae Ceausescu: Az egységes román nemzeti állam megteremtése. Bukarest, 1984, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19372.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar mezőgazdaság története a kezdetektől napjainkig. Kiállításvezető 1. Szerk. Estók János. Bp., 2008. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19373.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ihász István (szerk.): Rohanjunk a rohanó időkkel. A reklámplakát kezdetei 1885-1920. Rejtett Ritkaságaink I. Bp., 2005. Magyar Nemzeti Múzeum. Reklámplakátok fotóival illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
19374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sinkó Mária: Időutazás nagyapámmal. Győr, 2012, Hazánk Kiadó Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19375.

Rufpreis:
4 000 HUF

19376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vincze János: Igazságot az 1956-os Corvin köznek! A szerző és felesége által Maléter Pálné Gyenes Judit (1932-2019), Maléter Pál 1956-os honvédelmi miniszter özvegye részére DEDIKÁLT! Bp., 2011, NDP Kiadó. 2. bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
19377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rainer Hildebrandt: Es geschah an der Mauer / It happened at the Wall / Cela s'est passé au mur / E accaduto al muro / Sucedio en el muro. Berlin, 1992, Verlag Haus Am Checkpoint Charlie 18. kiadás. 125+3 p. Német, angol, francia, spanyol és olasz nyelven. Fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19378.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czettler Antal: A II. világháború rejtett erővonalai. Czettler Antal (1925-2012) történész által DEDIKÁLT! Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zimándi Pius: A forradalom éve. Krónika 1956-ból. Bp., 1992, Századvég-1956-os Intézet. 390 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest ragasztása elvált a borítótól.
19380.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár Adrienne: 89:56. Ötvenhatosok a rendszerváltásról. Bp., 2009, 1956-os Intézet Közalapítvány. 286 p. Kiadói papírkötés.
19381.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított és kissé sérült papírborítóval.
19382.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF