Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

19467.

Rufpreis:
2 400 HUF

A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
19468.

Rufpreis:
2 000 HUF

19469.

Rufpreis:
2 000 HUF

19470.

Rufpreis:
800 HUF

Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy. Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
19471.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19472.

Rufpreis:
1 000 HUF

19473.

Rufpreis:
1 600 HUF

Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19474.

Rufpreis:
1 000 HUF

19475.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19476.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19477.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dús Ágnes (szerk.).: Magyarország miniszterelnökei 1848- 1990 Bp, 1993,Cégér. Papírborítóval, jó állapotban.
19478.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF