Dr. Halla Aurél - Dr. Dobrovics Károly: Magyarország története különös tekintettel iparra és kereskedelemre II. kötet. Bp., 1936 Monopol Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története I. kötet. Pest, 1868. Emich. 187p. Félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Kis sérüléssel, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy. Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.
Orbán Sándor: Két agrárforradalom Magyarországon. (Demokratikus és szocialista agrárátalakulás 1945-1961.) Bp.,1972., Akadémiai Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.