Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Négy sávon. A Munkácsy Mihály Múzeum régészeti kutatásai az M44 nyomvonalán. Szerk.: Ando György. Munkácsy Mihály Múzeum évkönyve VI. (43.) Békéscsaba, 2018., Munkácsy Mihály Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19563.

Rufpreis:
3 000 HUF

19564.

Rufpreis:
2 800 HUF

19565.

Rufpreis:
3 000 HUF

19566.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Borbély Béla-Siklósi Gyula: Királyaink emléke. Bp. 2006 Nap kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói műanyag védőborítóval.
19567.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19568.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19569.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Fodor Ferenc: A szülőföld és honismeret könyve. (I. A mi hazánk. II. A mi közösségünk.) (Bp., 1927), Borsod-Gömör-Kishont Vármegye Közönsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 383 p.+ 4 (kihajtható, színes) t. Számos szövegközti, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, az egyik térkép-melléklet kijár.
19570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sarkaiban fém veretekkel, gerince aranyozott címfelirattal pótolt, régi intézményi bélyegzőkkel, címlap hátoldalán korabeli névbejegyzésekkel.
19571.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kerék Mihály: A magyar földkérdés. A szerző, Kerék Mihály (1902-1990) szociográfus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
19572.

Rufpreis:
2 800 HUF

19573.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19574.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF