Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

19551.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cantu Caesar: Világtörténelem. X. köt. Bp., 1864, Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.), 2+III+1+434 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkével.
19552.

Rufpreis:
1 600 HUF

19553.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
19554.

Rufpreis:
1 200 HUF

19555.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Gyomlay Gyula: A görögök története a római hódítás koráig. Nagy Képes Világtörténet. Az Ókor. II. kötet. Szerk.: Marczali Henrik. Bp., én., Franklin - Révai. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, egy szélein sérült és kijáró lappal.
19556.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdélyi Múzeum. Az Erdélyi Múzeum-Egylet bölcselet- nyelv- és történettudományi szakosztályának kiadványa. XV. kötet. Szerkeszti Dr. Szádeczky Lajos. Kolozsvár, 1898., Ajtai K. Albert, 6+616+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, laza fűzéssel, régi állományi bélyegzésekkel.
19557.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db angol nyelvű könyv: William L. Shirer: The Rise and Fall of the Third Reich. A History of Nazi Germany. + B. H. Liddell Hart: History of the Second World War. London-Sydney, 1964-1970, Pan Books. Kiadói papírkötés.
19558.

Rufpreis:
1 600 HUF

19559.

Rufpreis:
3 000 HUF

19560.

Rufpreis:
3 000 HUF

19561.

Rufpreis:
3 000 HUF

1898 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Szilágyi Sándor. XXXII. évf. 1-10. füzet. + A Magyar Történelmi Társulat névkönyve MDCCCXCVIII. Teljes. Bp., Athenaeum, 576 + 80 + 577-864 p.+VII+865-964 p. Átkötött modern félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Körbevágva.
19562.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF