Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

19527.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Bp., 1978. Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval
19528.

Rufpreis:
1 400 HUF

1958 Varga János: A bihari nemesség hitelviszonyai a polgári forradalom előtt. DEDIKÁLT! Különlenyomat. Bp., 1958, Akadémiai-ny., ceruzás aláhúzásokkal, és bejelölésekkel,szakadt, foltos borítóval, 21-54 p.
19529.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Vegyes különlenyomat tétel, 2 db:   Mályusz Elemér: Zsigmond Király központosító törekvései Magyarországon. Különlenyomat. Bp., 1960, Akadémiai, 162-192 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.;   Kubinyi András: Bárók a királyi tanács Mátyás és II. Ulászló idején. Különlenyomat. Bp., 1988, Akadémiai, 147-215+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé szakadt borítóval.;
19530.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Századok és tanulságok I-IV. köt. I. köt.: Hegedűs Géza: A magántulajdon lázadása. Két isten árnyékában.;  II. köt.: Kemény G. Gábor: A népjog krónikása. Csehek és székelyek. Pesti kalmárok.;  III. köt.: Káldy Kristóf: Mátyás az igazságkereső. Kemény G. Gábor: Pártütő tudósok.;  IV. köt.: Kelemen János: Dózsa György. Bp.,(1945.),Anonymus, 1-16,17-32,33-48, 49-64 p. Kiadói papírkötések, szakadt, az egyik borító foltos, egy másik borító kissé foltos.
19531.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19532.

Rufpreis:
800 HUF

R. Kiss István: Radvánszky György eljegyzése br. Petróczy Erzsébettel. Írta és adattárral ellátta: - - -. Közlemények a br. Radvánszky-család levéltárából VI. köt. 1. sz. Bp., 1903, Athenaeum, 68 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
19533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pfeiffer Miklós: Szt Imre tankönyve. Katolikus kultúra. A prágai Prohászka-kör kiadványai. Különlenyomat a "Világposság" 1930. 11-12. számából. Pozsony, 1930. 19p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
19534.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Ifj. Vayer Lajos: Magyar uralkodók. Officina Képeskönyvek 45/46. Bp., 1942, Officina, 30+2 p.+20 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel, kissé foltos lapélekkel.
19535.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Vegyes könyvtétel, 2 db:   Mück Dorottya: Bossuet történelemszemlélete. Bp., 1944, (Athenaeum-ny.), 72+4 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. Jacques-Bénigne Bossuet (1627-1704) francia katolikus püspök, teológus, író.;   Kornis Gyula: Dilthey történetelmélete. Bp., 1913,Franklin, 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, rossz állapotban.;
19536.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19537.

Rufpreis:
1 000 HUF

19538.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF