https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Adolf Beer: Zehn Jahre österreichischer Politik. 1801-1810. Leipzig, 1877, F. A. Brockhaus. Benne Kacziány Géza (1856-1939) bölcseleti doktor, tanár, író, műfordító, politikus, publicista tulajdonosi bélyegzésével. Kiadói papírkötés, javított borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
1
19503.

Adolf Beer: Zehn Jahre österreichischer Politik. 1801-1810. Leipzig, 1877, F. A. Brockhaus. Benne Kacziány Géza (1856-1939) bölcseleti doktor, tanár, író, műfordító, politikus, publicista tulajdonosi bélyegzésével. Kiadói papírkötés, javított borítóval, sérült, szétvált kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Hron: Deutschnationale Politik. Ester Theil: Die Logik des deutschnationalen Programmes. Wien, 1898, Freidrich Schalk, VIII+72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
1
19504.

Karl Hron: Deutschnationale Politik. Ester Theil: Die Logik des deutschnationalen Programmes. Wien, 1898, Freidrich Schalk, VIII+72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartoniek Emma: A magyar történeti forráskiadványok. Összeáll.: - -. A magyar történettudomány kézikönyve. I. köt. 3/B. [Bp., 1929, Magyar Történelmi Társulat], 203 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlap hiányzik.
1
19505.

Bartoniek Emma: A magyar történeti forráskiadványok. Összeáll.: - -. A magyar történettudomány kézikönyve. I. köt. 3/B. [Bp., 1929, Magyar Történelmi Társulat], 203 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlap hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
II. Rákóczi Ferenc ajánló bibliográfia 1976-84. Salgótarján 1985. 23p. Papírborítóval
1
19506.

II. Rákóczi Ferenc ajánló bibliográfia 1976-84. Salgótarján 1985. 23p. Papírborítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19507.

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Samassa: Der Völkerstreit im Habsburgerstaat. Leipzig, 1910, Dieterich'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Papírkötés, borító nélkül, foltos címlappal, javított, megerősített gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
1
19508.

Paul Samassa: Der Völkerstreit im Habsburgerstaat. Leipzig, 1910, Dieterich'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Papírkötés, borító nélkül, foltos címlappal, javított, megerősített gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejér, Rózsa: François Rákóczi II. dans les mémoires francais de son temps. Specimina Dissertationum Facultatis Philosophicae Regiae Hungaricae Universitatis Elisabethinae Quinqueecclesiensis 29. Pécs, 1931, nyn., 50 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
1
19509.

Fejér, Rózsa: François Rákóczi II. dans les mémoires francais de son temps. Specimina Dissertationum Facultatis Philosophicae Regiae Hungaricae Universitatis Elisabethinae Quinqueecclesiensis 29. Pécs, 1931, nyn., 50 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1
19510.

A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Zoltán: A magyar levéltárvédelem kérdése. + Főglein Antal: Pest vármegye levéltárának rendezése. Bp., (1931.), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 75 p.; 16 p. Kiadói papírkötések, kissé foltos borítóval.
1
19511.

Szabó Zoltán: A magyar levéltárvédelem kérdése. + Főglein Antal: Pest vármegye levéltárának rendezése. Bp., (1931.), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 75 p.; 16 p. Kiadói papírkötések, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klenner Aladár: Eck Bálint Thurzó Elek humanista pártfogoltja. Bölcsészdoktori értekezés. Pesterzsébet,[1939],Rajkai Lajos, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az elülső borító levált, amatőr módon javított gerinccel, foltos lapokkal.  A címlapon Diósadi Elekes György (1905-1977) orvos, orvostörténész névbejegyzésével.
1
19512.

Klenner Aladár: Eck Bálint Thurzó Elek humanista pártfogoltja. Bölcsészdoktori értekezés. Pesterzsébet,[1939],Rajkai Lajos, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az elülső borító levált, amatőr módon javított gerinccel, foltos lapokkal. A címlapon Diósadi Elekes György (1905-1977) orvos, orvostörténész névbejegyzésével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A törvényhatósági levéltárak címeres levelei. (Literae Armales.) Összegyűjtötte: Rexa Dezső. I. kötet.: Abaúj-Tornavármegye. Bp.,1909, Gyűjtő,("Felsőmagyarország" Pol. Napilap-ny.), 12 p. Kiadói papírkötés
1
19513.

A törvényhatósági levéltárak címeres levelei. (Literae Armales.) Összegyűjtötte: Rexa Dezső. I. kötet.: Abaúj-Tornavármegye. Bp.,1909, Gyűjtő,("Felsőmagyarország" Pol. Napilap-ny.), 12 p. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyomai, Imre: Goebbels. Porte-parole du Nazisme. Avec une introduction de Raymond Manevy. Paris, (1945). Les Éditions Nagel (Imprimerie Bellernand, Fontenay-aux-Roses). 154 + [2] p. Egyetlen kiadás. A kötet első levelén régi, áthúzott tulajdonosi bejegyzés. Friss helyzetértékelés a német propagandaminiszterről. (Documents Contemporains.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Felvágatlan példány.
1
19514.

Gyomai, Imre: Goebbels. Porte-parole du Nazisme. Avec une introduction de Raymond Manevy. Paris, (1945). Les Éditions Nagel (Imprimerie Bellernand, Fontenay-aux-Roses). 154 + [2] p. Egyetlen kiadás. A kötet első levelén régi, áthúzott tulajdonosi bejegyzés. Friss helyzetértékelés a német propagandaminiszterről. (Documents Contemporains.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse