Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

19491.

Rufpreis:
800 HUF

Salgó László - Balogh András: A gyarmati rendszer története 1870-1955. Bp., 1980, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19492.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Dr. Lamotte Károly bevezetőjével. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. 2 db térkép-melléklettel: Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 41,5x29 cm; Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, sérült hártyapapír védőborítóban. A térkép-mellékletek hibátlan állapotban megvannak!
19493.

Rufpreis:
1 200 HUF

Comte de Gobineau: A renaissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leo, Michelangelo történelmi jelenetek. Ford.: Kuncz Aladár. Bp., én., Genius. 3. kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben.
19494.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Lukinich Imre (szerk.): Emlékezés Szent István királyról és birodalmáról. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Szövetség. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19495.

Rufpreis:
2 800 HUF

19496.

Rufpreis:
2 800 HUF

19497.

Rufpreis:
1 600 HUF

19498.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dizseri Eszter: Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk. - -. A szerző, Dizseri Eszter (1937-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Kálvin János Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19499.

Rufpreis:
2 400 HUF

19500.

Rufpreis:
2 000 HUF

19501.

Rufpreis:
2 400 HUF

19502.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF