Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

19443.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19444.

Rufpreis:
3 000 HUF

19445.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

19446.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

19447.

Rufpreis:
6 000 HUF

19448.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jacques Delarue: A Borba cikksorozata a Gestaporól. Gépirat. hn., én., nyn. ,41-55 p.; 2+41-56 p.; 49-61 p.; 35-68 p.; 32-57 p.; 34-54 p.; 2+25-48 p. Szakadozott papírmappában.
19449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pölitz, Karl Heinrich Ludwig: Die Weltgeschichte für gebildete Leser und Studierende Band II. 1 t + 536p. Korabeli kissé sérült félvászon kötésben.
19450.

Rufpreis:
2 800 HUF

Blumenbach, W(enzel) C(arl) W(olfgang): Neuestes Gemälde der Oesterreichischen Monarchie II. Wien, 1837. Sammer. 480 + (2)p. Fűzve, sérült, hiányos kiadói papírborítóval Rézmetszetek nélkül.
19451.

Rufpreis:
2 400 HUF

19452.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Pál: Historia pragmatica regni Hungariae. 1. köt. Pest, 1823, Trattner. . 1 t rézmetszet + 427p. Sérült kartonált papírkötésben,
19453.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hanns Schlitter: Aus Österrichs Vormärz I. köt.: Galizien und Krakau. Amalthea-Bücherei. Zürich - Leipzig - Wien, 1920, Amalthea, VI+2+132 p. Kiadói papírkötés.
19454.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF