Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Gergely Jenő: Gömbös Gyula. Politikai pályakép. Bp., 2001, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, 351p.
19575.

Rufpreis:
2 000 HUF

19576.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Juraj Zvara: Nemzet, nemzetiség, nemzeti tudat. Ford.: Dósa László. Bratislava/Pozsony, 1985, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Hory András: Bukaresttől Varsóig. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, magyarázó jegyzetekkel ellátta: Pritz Pál. Bp., 1987., Gondolat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;   Jászi Oszkár: A nemzeti államok kialakulása és a nemzetiségi kérdés. Válogatás. Bevezette, vál. és jegyzetekkel ellátta: Litván György. Közös Dolgaink. Bp., 1986., Gondolat. Kiadói papírkötés.
19577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. 325p. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés
19578.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Müller Rolf: Titkok - képek - nyolcvanas évek - The secret pictures of the eighties. Bp., 2011, L ' Harmattan. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19579.

Rufpreis:
1 400 HUF

Debreczeni József: Az új miniszterelnök. (Gyurcsány Ferenc). Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19580.

Rufpreis:
1 400 HUF

László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1988, Múzsák. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19581.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
19582.

Rufpreis:
1 200 HUF

Udvarhelyi András: Napoleon, a hősSzerelmes / Napoleon a kerrierista. H.n., 2004. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19583.

Rufpreis:
1 600 HUF

Berend Iván -Ránki György Magyarország gyáripara 1933-1944 Bp., 1958. Szikra, 624p. Kiadói vászonkötésben,
19584.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bartucz Lajos (szerk.): A magyar nép. A művelődés könyvtára 9. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 349+(3) p.+ 16 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói, kissé laza, aranyozott félvászon-kötés.
19585.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mehring, Franz: Marx Károly élete. Ford.: Rab Pál. Bp., 1925, Népszava ("Világosság"-ny.), 573+(3) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopással, előzéklap beszakadva de jó példány
19586.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF