3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Bukarest, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 3000+150 példányban.