Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 290

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp.,[1935.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 322+2 p.+16 t. Kiadói egészvászon kötésben, foltos, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19359.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giesswein Sándor: A háború és a társadalomtudomány. Bp., 1915.,M. Sz. K. Orsz. Békeegyesület, 61 p. Átkötött félvászon-kötés, címlaphiánnyal.
19360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wendell Wilkie: Oszthatatlan világ. Fordította. Pán Imre. Bp., é.n. Forum. Félvászon kötésben, kiadói papírborító sérült és hiányos (hátsó része hiányzik).
19361.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bajzsy-Zsilinszky Endre: Egyetlen út: A magyar paraszt. Bp., 1938, Kelet Népe, 152 p. Első kiadás.Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, foltos hátsó borítóval.
19362.

Rufpreis:
2 800 HUF

Domonkos László: Magyarok a Délvidéken. A szerző, Domonkos László (1951-) író, szerkesztő újságíró által Sára Sándor (1939-2019) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas, Balázs Béla-díjas magyar operatőr, filmrendező, érdemes és kiváló művész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19363.

Rufpreis:
4 000 HUF

19364.

Rufpreis:
1 600 HUF

19365.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Hajnal István: A Batthyány-kormány külpolitikája. Az előszót írta és sajtó alá rendezte: Urbán Aladár. Közös Dolgaink. Bp., 1987., Gondolat. Kiadói papírkötés.;   Földes Mihály: Hajnal Pákozdon. Bp., 1968., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban.   Bagu Balázs - Szakáll Mihály: A szabadságharc nemzetőrei. Vidékünk nemzetőrségének történetéből (1848-1849.) Kárpátaljai Magyar Könyvek 41. Ungvár-Bp., 1984., Intermix. Kiadói kopott papírkötés.
19366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dobó János: 1848-49. A magyar történelem dicsőséges napjai. 1947, Országos 48-as Ifjúsági Bizottság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19367.

Rufpreis:
2 800 HUF

Horthy Miklósné 1944-45. Bern Andrea előszavával. [Bp.],2015., Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
19368.

Rufpreis:
1 600 HUF

19369.

Rufpreis:
800 HUF

L. Gál Éva. Újházi László a szabadságharc utolsó kormánybiztosa. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 57. Bp., 1971., Akadémiai. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyommal.
19370.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF