Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Szántó Judit: Napló és visszaemlékezés. Bp., 1986, Műzsák-PIM. Első kiadás.
21352.

Rufpreis:
1 600 HUF

21353.

Rufpreis:
1 600 HUF

21354.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mécs László: Élőket nézek! Versek. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. A borító Istokovits Kálmán munkája. Kiadói papírkötés, sérült, részben hiányos borítóval, sérült gerinccel, foltos. A belső kötéstáblán Bajor Ágost ex libris-ével, Mécs László (1895-1978) saját kezű aláírásával. Számozott (910.) példány.
21355.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bródy Sándor: Nyomor. Egyetemes Regénytár. Bp., é.n. [1894?], Singer és Wolfner, 162+(6) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, fakó gerinccel, hiányzó előzéklappal, kissé sérült címlappal.
21356.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antos Zoltán (szerk.): Horgászok barkácskönyve. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Újrakötött papírkötés, jó állapotban.
21357.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fenyő László: Elveszett évek. Versek. A szerző, Fenyő László (1902-1945) költő, műfordító, kritikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1926., Globus-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval. Számozott, 14. számú példány.
21358.

Rufpreis:
4 000 HUF

Z. Tábori Piroska - Rónay Viktor: Jó modor és a nemes szórakozások Boldog Élet Könyvtára 14. sz. Bp.,én.,Élet és Egészség,(Gyarmati és Bősz-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés.
21359.

Rufpreis:
1 800 HUF

József Attila: Döntsd a tőkét... - - forradalmi versei. [Bp.], 1945, Cserépfalvi,(Szikra-ny.), 56 p. A borító Kádár György munkája. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince részben hiányos.
21360.

Rufpreis:
1 800 HUF

21361.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szép Ernő: Azra. Bp., [1930], Singer és Wolfner, 104 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21362.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kállai R. Gábor: Kafkománia. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Criticai Lapok Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
21363.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF