Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Forrai Eszter: Felhőszakadás. Versek, 1998-1999. A szerző, Forrai Eszter (1938-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2001, Széphalom. Kiadói papírkötés.
21340.

Rufpreis:
1 000 HUF

Playboy Partywitze und Cartoons 5. (Karikatúra- és vicckönyv). München, 1980, Moewig. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21341.

Rufpreis:
1 800 HUF

21342.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Ferenc: Világnézetek harca. Mai írók és gondolkodók. Louvain, 1963, Collegium Hungaricum. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borító kissé foltos, előzéklapon névbejegyzéssel.
21343.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memorialéja. Bp., 1943, Révai. 213+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
21344.

Rufpreis:
1 600 HUF

Liszt Ferenc árvízi hangversenyei Bécsben 1838/9. Walter Teréz (Pulszky Ferencné) naplójából. Ford. és magyarázó szövegét írta: Csuka Béla. Bp., 1941, Országos Liszt Ferenc Társaság, 70+(10) p. Kiadói papírkötés. Számozott (40./300) példány!
21345.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fejtő Ferenc: József Attila, az útmutató. Bp., é.n., Népszava. Első kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
21346.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Grimasz. Szatírák és humoreszkek. A borító illusztrációja Bíró Mihály (1886-1948) munkája. Modern Könyvtár 370-373. sz. Bp.,[1914],Athenaeum, 128 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, borítón apró szakadásokkal és néhány kevés apró folttal.
21347.

Rufpreis:
1 600 HUF

Spiró György: Shakespeare szerepösszevonásai . Bp., 1997, Európa. 277 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
21348.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Karinthy Frigyes: Budapesti emlék, mesésköny, képeskönyv, az író arcképével. Bp., é.n.,Athenaeum, 157 p. Későbbi félvászon-kötésben.
21349.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beatles In Their Own Words. Compiled by Miles. Edited by Pearce Marchbank. Designed by Perry Neville. London,1978., Omnibus Press. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21350.

Rufpreis:
2 000 HUF

21351.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF