Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Christopher Sandford: Clapton. Edge of Darkness. London, 1994, Victor Gollancz. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21196.

Rufpreis:
2 400 HUF

21197.

Rufpreis:
2 000 HUF

21198.

Rufpreis:
2 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Sok száz szövegképpel és 88 képes táblával. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, enyhén kopott gerinc
21199.

Rufpreis:
2 400 HUF

Shakspere minden munkái. Fordítják többen [Arany János, Arany László, Ács Zsigmond, Greguss Ágost, Győry Vilmos, Lévay József, Lőrincz Zsigmond, Petőfi Sándor, Szász Károly, Vörösmarty Mihály]. Kiadja a Kisfaludy Társaság. 11-12. kötet egybe kötve. Shakspere színművei. Pest, 1871. Ráth Mór. 341 +276 p, 2 sztl lev. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
21200.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weöres Sándor: Psyché. Bp., 1972, Magvető. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
21201.

Rufpreis:
1 600 HUF

21202.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bálint Aladár: M. U. Dr. Darvas. Kassa, 1931, Kazinczy. 212 p. A könyv címlapját Kron László rajzolta. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, kissé egyenetlen lapélekkel.
21203.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tacitus, Cornelius: Tberius és kora (Kr. u. 14-19.) Annales I-II. 1943, Parthenon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magtimguli Piragi: Álmunkban múlik el. A kötet a mű mindkét létező magyar fordítását tartalmazza: Tandori Dezső és Vámbéry Ármin tollából. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.Megjelent 1000 példányban!
21205.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alexandra Rachmanova: Irgalom! Ford.: Benedek Marcellné. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé szakadt papír védőborítóban.
21206.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a külső boríték szakadt.
21207.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF